речник контакт

Албум на Bad Sector

Промотивен материјал од првиот албум на Bad Sector наречен [b]„Bad Sector“[/b]. Се спремаат за промоција на нивниот албум и ќе настапат на [b]22 Април[/b] на Live радио во Скопје.

Аница Солева

Промотивен материјал од првиот албум на Bad Sector наречен [b]„Bad Sector“[/b]. Се спремаат за промоција на нивниот албум и ќе настапат на [b]22 Април[/b] на Live радио во Скопје. На следниве линкови можете да симнете дел од нивниот прв албум: [url=rapidshare.de/files/14013172/Make_me_fly.mp3.html]1.Make me fly.mp3[/url] [url=www.megaupload.com/?d=8VGDGTNZ]2.Make me fly.mp3[/url]

АНКЕТА »

Дали состојбата со ковид-19, го промени начинот на живот кај Вас?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »