речник контакт

Ауууууууф

Кај попрво да го фанеш сеиров? На типкава или на типовиве шо се ѕверат.

Никола Солев

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »