речник контакт

Бал на младенци

Што мислите треба ли да се организира бал за младенци?

lj lkjl

22-ри Март е ден на оние млади кои стапиле во брак минатата година. Неколку години епархијата организираше прослава на која сите парови кои се венчале во иста година имаа можност да ја прослават својата \"втора\" свадба.

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »