речник контакт

Батка, многу брзо возиш!!!

Абе не возиш животни бе, алоооо!!!

Зоран Николов

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »