речник контакт

Бањање

Струга јули 2007, жежок ден, треба некако да се разладиме...

lj lkjl


АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »