речник контакт

Бели Црни патлиџани

Првпат гледам вакви црни патлиџани. Мама сабајле ги купила од пазар. Уште ги немам пробано за да кажам дали има некоја разлика, освен бојата :))

Аница Солева


АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »