речник контакт

Бесплатни СМС пораки

Сајт за бесплатни СМС пораки!

Зоран Николов

Се што треба да направите е да ми пратите мејл на zorbital@gmail.com, а јас ќе ви испратам се што ви треба!

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »