речник контакт

Бутик “Cherish” - има понуда за секој повод (фото)

Уникатни и доследни на потрошувачите

Петар Печков

Од неодамна  збогатена е понудата за облека за женскиот пол во градот. Тоа го нуди бутик “Cherish” кој се наоѓа на локација  карши влезот на касарната”Алексо Демниевски” - Велес

Што можете да најдете кај нас ?!

Одговорот е - ние нудиме опција за вашето секојдневие, за вашите вечерни дружби и секако поклони за саканите.

Кежуал  опција - Фармерки,маички,дуксери,тексас комбинации за вашите обични денови низ град,на работа,на кафе во опуштена атмосфера.

Вечерна опција -   Свиленкасти маички,фустанчиња, кошулки во комбинација со класични панталони и сукњи, за сите ваши посебни прилики каде не сакате да бидете само обични.

Аксессоари - Модни додатоци кои го зачинуваат вашиот изглед во целост. Ташнички,каиши,паричници...

 

За нас

Бутик “Cherish” е место каде можете да купувате  во позитивна атмосфера, да бидете опуштени и задоволни како од квалитетот на гардеробата, така и од услугата.

И секогаш повторно да се враќате кај нас !

Очекувајте секогаш новитети

Излози,подароци ,гратиси... 

Нашиот излог е одраз на она што сме ние како дуќан. Го менуваме постојано во зависност од приликите кои следуваат. Целта е да се привлече Вашето внимание и да добиеме  насмевка на вашето лице. Се водиме според Вашите потреби и најновите трендови.

Планот е да останеме уникатни и доследни на вас потрошувачите.

Цени,квалитет...

Достапни цени за секој потрошувач,квалитетна роба во помал број парчиња – што значи ќе останете уникатни и препознатливи во кругот на вашите пријатели.

Карго достава...

Сакате да го имате баш тоа парче облека  од нашата  нова колекција ?!

Тука сме за вас,секогаш достапни за одговори,нарачките ги испраќаме по карго до врата.

За секој повод – имаме опција за подарок

Нашата услуга е ...  Беспрекорна,безусловна.

Нудиме опција да ви помогнеме околу изборот на подарок за некоја посебна пригода за дамите во вашиот живот.

Комплетна услуга која вклучува пакување на подарокот на сметката на бутик  “Cherish”.

Контактирајте не  078 / 349 - 939 Email: butikcherish@gmail.com

www.facebook.com/ButikCherish2018/

АНКЕТА »

Дали летово планирате да одите на одмор и ако одите каде?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »