речник контакт

Велес во магла

Магливо претпладне во градот, фотографирано од блиските ридови

Петар Печков

Како изгледа Велес во магла овие денови. Фотографиран од ридовите каде е чисто а облаците се ниско доле над градот.

АНКЕТА »

Дали летово планирате да одите на одмор и ако одите каде?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »