речник контакт

Велес ги одбројува часовите до Новата 2016-та (фото)

Како Велес е украсен за дочекот на новата година

Петар Печков

Низ фотографија Велес пред доаѓањето на Новата 2016-та

АНКЕТА »

Дали летово планирате да одите на одмор и ако одите каде?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »