речник контакт

Велес под снег, од дрон

Видео снимка на студио Пента

Петар Печков

Како изгледа Велес под снежна покривка, снимен од дрон.

Од Којник од Јурија, од Железничка до Долни Дуќани и населба Тунел до Вршник.

Уживајте во ретката можност која ја дарува фото студио Пента

 

АНКЕТА »

Каде одмарате летово?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »