речник контакт

Велес предновогодишно (фото)

Како изгледа градот во пресрет на Новата 2017-та

Петар Печков

Фото прошетка низ Велес, неколку дена пред доаѓањето на Новата 2017-та година.

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »