речник контакт

Велешки фотки

Еве неколку слики снимени од мобилен од наши пријатечиња.

lj lkjl

Еве неколку слики снимени од мобилен од наши пријатечиња. Некој си фаќал сеир на мобилен па ни ги даде сликите нас, а ние на вас. Епа сеир портал сме.

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »