речник контакт

Велосипедско првенство - Велес 2006

Сабота, 20.05.2006

Аница Солева

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »