речник контакт

Видео на месецот

Видете го ова видео! Финта за прекинување на икање.

Зоран Николов

Кликни [url=http://funnyplace.org/file.php?id=2749]ОВДЕ[/url].

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »