речник контакт

Видео примери за фитнес и бодибилдинг

На оваа страница имате видео примери како треба правилно да се вежба со тегови. Лето иде, сите се у теретана, нели ;) Гледајте и учете!

Зоран Николов

Кликнете тука.

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »