речник контакт

Викенд во „Nocturno“

10.11 - 12.11.2006

Аница Солева


АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »