речник контакт

Во бело, во бело

Кој победи во оваа свадбарска тепачка со снежни топки?

Петар Печков

Еве како едеен млад брачен пар од Велес се подготувавшe за  свадбената фото сесија.

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »