речник контакт

Гемиџиите тргнаа

Со првата етапа од Велес до Пепелиште,започна 12-тата Вардарска регата ,,Гемиџии 2011,,

Петар Печков

Седумдесетина учесници запловија по Вардар. За стартот од следните фотографиии..

АНКЕТА »

Дали летово планирате да одите на одмор и ако одите каде?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »