речник контакт

Гласање за најдобар DJ во 2007

Магазинот DJ Mag овозможува електронско гласање за најдобар светски диџеј за оваа година.

Зоран Николов

Гласајте тука. Исто така, можете да ја видите и листата Top 100 DJs.

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »