речник контакт

Дедо Мраз

Што сакате да Ви донесе Дедо Мраз за Нова година?

Аница Солева

Што сакате да Ви донесе Дедо Мраз за Нова година?

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »