речник контакт

Дедо Мраз стигнува на целта (фото)

На велосипед, во чамец, на гондола, со фиќо. се користат сите средства за да стигне на полноќ. Во Глазгов, Мадрид, Скопје, Венеција, Лондон..

Петар Печков

Дедо Мраз ја најавува Новата година.

Како и каде низ фото приказна 

АНКЕТА »

Дали е потребно забрана за користење на мобилни на наставата во училиштата?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »