речник контакт

Дел од понудата на велешки пазар

Нов вид јагоди, во вид на цреши

Петар Печков

Отсекогаш имало оригинални понуди на пазарот, ама ова денес, петок,  беше за паметење...Јагодиве во вид на цреши  баш се погодија...

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »