речник контакт

Денес доаѓа пролетта

Пролетта ќе почне денеска во 19.26 часот.

Аница Солева

Пролетта ќе почне денеска во 19.26 часот. Ама времево не е баш како за пролет, уште абер нема да се стопли.

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »