речник контакт

Ден по Стереотипови

Долгонајавуваната свирка на Стереотипови ја посетија голем број фанови. Дел од атмосферата во Баба во која најголем придонес имаше ЧЛЕНОТ!

lj lkjl

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »