речник контакт

Детална фотографија на „Тајна вечера“

За првпат најпознатата, најконтроверзната слика на Леонардо Да Винчи може да се види со сите нејзини детали (фотографија со 16 билиони пиксели)

Аница Солева

Кликнете тука.

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »