речник контакт

Дожд, за освежување

Бидејќи наскоро нема да заврне дожд во градот, еве неколку тазе фотографии од дожд во околината на Велес

Петар Печков

Кога не можеме да се освежиме со дожд во живо, можеби овие фотографии , снимени така близу до градот а така далеку од дождот, ќе ве разладат.

 

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »