речник контакт

Еден ден во Париз без виза

Петар Печков

Меѓу стотината македонци кои добија шанса да го одележат 19-ти декември, денот кога беа укинати визите од земјите на ЕУ, беше и велешанецот Ѓоре Арсовски. Еве неколку негови фотографии од престојот во Париз.

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »