речник контакт

Жолто -златната боја на есента на езеро Младост

Причина зошто треба да се посети ова место

Петар Печков

Можност за прошетка и одмор, поделку до градот, а блиску до него е езерото Младост. Низ следнтеи фотографии, идилата која таму владее.

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »