речник контакт

Идеално лош газ

На што ве асоцира овој задник? Сигурно не на некоја певаљка како Цеца нели...

Зоран Николов

Светлана Цеца Ражнатович неодамна во Белград одржа концерт каде воедно го прослави својот 33-ти роденден, но и го промовираше својот нов албум \"Идеално лоша\". Доколку некој од фановите на Цеца се запраша на што мислела Цеца кога го бирала името за новиот албум, погледнете го нејзиниот задник и се ќе ви стане јасно. На овој концерт Цеца отпеа и една песна за својот покоен сопруг, своевремено еден од најбараните воени злосторници. Не е потребно дополнително да се зборува за тоа како публиката реагирала, бидејќи на сите ви е јасно. Извор: [url=tocka.com.mk/vest.php?vest=1954]Точка.ком.мк[/url]

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »