речник контакт

Како светот ја пречека 2013 година

Сиднеј и Лондон не штедеа. Празник за очи како во светските метрополи беше дочекана Новата година

Петар Печков

Низ слика прошетка по светските метрополи. Спектакуларни фотографии кои го обиколија светот.

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »