речник контакт

Како се паркира во Велес

Ако беше фичо, ќе имаше МВР честитка на бришачот. Ама дека не е фичо има исклучоци ;)

Зоран Николов


\"\"

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »