речник контакт

Како се чуствуваат луѓето наработа

Ај на поивше онади со маусот, шо чекаш де

lj lkjl


АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »