речник контакт

Како изгледаат спортските објекти од Олимпијадата во Атина 10 години потоа

Руинирани и напуштени

Петар Печков

 Низ фотографија како изгледаат олимиските објекти од Олимпијадата во Атина 2004-та..

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »