речник контакт

Калкулатор за вашиот компјутер

Јапонската компанија „Takumi“ направи калкулатор во вид на тастатура

Аница Солева

Димензии на калкулаторот = 84?140?23 mm

\"\"

\"\"

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »