речник контакт

Којнички средби

[b]Којнички средби[/b] 23-24 Декември 2005 година

Аница Солева

[b]Којнички средби[/b] 23-24 Декември 2005 година

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »