речник контакт

Монстеровизија 2006

И деца гледаат полека малку.

lj lkjl

Мислев дека се имав видено на овој нелогичен избор на ..... Абе што бираа уствари??? Мислев дека нема повеќе што ново да се види на овој избор освен некој нов скандал за местење. А кој би се надевал откако во изминативе години се изнагледавме се и сешто- луд Германец се качуваше по конструкцијата на сцената како мајмун, плејада на педери и лезбејки, Израел победи пред некоја година, ама до ден денеска незнаеме дали маж, жена или пак којзнае што беше нивниот преставник , победи лани БМРГ (Бивша Македонска Република Грција), а ние дадовме 12-ка на нашиот западен сосед, претходно ја видовме Руслана како ни изведе некој танц помеѓу ѕверовите, а годинава еве ги и ѕверовите. Па добро, како можеше да гласа некој за за овие кога имаше толку многу подобар избор, на пример [url=www.idividi.com.mk/zabava/Showbiz/349385/index.html]Еленчето...[/url]

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »