речник контакт

Мултимедијална рамка за слика

19 инчи, TFT LCD дигитална рамка ги прикажува вашите дигитални фотографии, MPEG и MP3 фајлови.

Аница СолеваКарактеристики:

 • 19” High-Quality TFT LCD Display
 • Play mp3 files
 • Remote Control
 • 1024?768 resolution JPEG viewer
 • Play Audio Slideshow
 • Built-in Stereo Speakers
 • Changeable decorative frames
 • Resolution: 1280?1024 pixels
 • Images: JPEG
 • Audio: MP3
 • Video: MPEG-1,2,4
 • Card Reader: CF/SD/MMC/MS/MS Pro Power

\"\"

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »