речник контакт

Муштеријата секогаш e во право

Муштеријата има право да каже се што сака...

lj lkjl

Слушнете

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »