речник контакт

Навистина чудни слики

Бог да чува и да брани, сештотии по светов! :)))))

Зоран Николов

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »