речник контакт

Најновото од светот на автомобилите

На Саемот во Женева претставени 130 нови автомобили

Петар Печков

Најпрестижниот Саем за автомобили е тој во Женева, Швајцарија. што се има нови, дел од новитетите во оваа фотогелрија.

АНКЕТА »

Како да се надмине состојбата со големиот број заразени лица, позитивни на ковид-19?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »