речник контакт

Не му го даај курсорот

Интересно и малку стресно флеш игриче.

Никола Солев

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »