речник контакт

Новогодишна честитка

Среќна Нова 2010 година!

Петар Печков


АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »