речник контакт

Нов мобилен телефон „Serenata“

Ремек дело на Bang & Olufsen и Samsung

Аница СолеваДвете иновативни компании Bang & Olufsen и Samsung го создадоа новиот мобилен телефон Serenata. Има интерна 4 Gb меморија. Цената е 1000 долари. Повеќе информации на Serenata


\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »