речник контакт

Ноне ни ја киднапираа !!!!

Додека била на прошетка по пустините на Блискиот исток Ноне ја киднапирале?

Петар Печков

Иако нема одамна нова песна, велешанката Ноне Неделковска го привлекува вниманието на јавноста. Таа последниот период се наоѓа на Блискиот Исток. Работи на брод во парфимерија, тоа ќе биде нејзина обврска следните шест месеци.

Истовремено ќе настапува и како пеачка на една ,,тури збери,, група. И додека бродот е на суво, еве фотографии од забава со нејзините пријатели  во пустината на Блискиот Исток.

АНКЕТА »

Дали учениците од 1-ви септември треба да тргнат на настава во училиште?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »