речник контакт

ОВА Е ВЕЛЕС!!!

Не знам само дали гаражава се отвора на даљинско...

Зоран Николов

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »