речник контакт

Од топилницата!!!

Поради генетски нарушувања од загадувањето, во велешката болница се роди чудно бебе!

Зоран Николов

Бебето е со големина од само неколку сантиметри и е многу слатко. Тоа е веројатно поради тоа што е направено од шеќер и изгледа како вистинско. Абе да го грабнеш и да бегаш!

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »