речник контакт

Олдтајмери, празник за очи

Во ист викенд на две локации, во Скопја и Љубљана

Петар Печков

Какви се автомобили можат да се најдат во домовите на  страстните љубители

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »