речник контакт

Организатор за настани

Шо нема да измислат... Значи на странава имате шаблони за принтање на листови за организирање на вашето работно и слободно време. Стопосто не сум јасен. Затоа одете на линкот.

Зоран Николов

Одете на линков!

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »