речник контакт

Отворен клуб „Финуста“

Во Велес е оформен клуб на љубители на филателија, нумизматика и старини.

Аница Солева

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »